конопляный-протеин

Конопляний протеїн: боятися чи терміново додати в раціон?

Канабіс – неймовірно корисна рослина з незаслужено поганою репутацією через використання в неправильних цілях. Коли ми чуємо слово «коноплі», асоціації виникають не самі позитивні. Але це не тільки психоактивну речовину, а ще й дуже корисна рослина, якщо використовувати його правильно.

Століттями з конопель робили тканину, готували їжу і навіть ліки. Зараз же є набагато більше ресурсів та інструментів для обробки рослини, які дозволяють виключити зі складу всі шкідливі речовини і залишити тільки корисні.

У цьому матеріалі ми поговоримо про конопляній протеїні – корисною білкової добавці, яка сприяє регенерації м’язів навіть при високих навантаженнях. Поговоримо про користь і про шкоду, розвіємо міфи, навчимося використовувати правильно.

Чи небезпечний конопляний протеїн?

Для початку варто визначитися, який саме небезпеки ви боїтеся. Якщо ваші страхи пов’язані з тим, що конопля знайшла репутацію наркотичної речовини, ми відразу ж їх розвіємо.

  • Конопляний протеїн ніяк не впливає на ваші розумові процеси, емоційний стан і не має психоактивних ефектів.
  • Протеїн з канабісу не викликає звикання.

Конопляний протеїн від BrainFood виготовляється з конопляного насіння. Ми віджимаємо їх при низькій температурі, після чого з них повністю видаляється масло. Завдяки такому способу обробки, зберігаються всі корисні речовини, а ТГК (тетра-гідро-каннабинола, речовина, що володіє психоактивних впливом) повністювидаляється.

Склад, користь, ефект

Отже, ми розібралися з тим, чого немає в складі конопляного протеїну. А що ж в ньому міститься, і в чому полягає користь цієї добавки?

  • Клітковина, яка необхідна для правильної роботи травної системи.
  • Вітамін Е – природний антиоксидант, які захистить ваші клітини від старіння і руйнування.
  • Омега-3 і Омега-6 – поліненасичені жирні кислоти, що не виробляються нашим організмом, але надзвичайно важливі для імунної та серцево-судинної системи, суглобів, шкіри і емоційного фону.
  • Вітаміни В1 (тіамін) і В2 (рибофлавін) – які покращують метаболізм і допомагають нам засвоювати з їжі енергію.

Також в складі конопляного протеїну BrainFood міститься 21 амінокислота (серед яких є 9 незамінних) і мікроелементи Fe, Mg, Mn, Zn, Cl, S, Ca, K, Cu,P.До того ж, для його вирощування не потрібні шкідливі пестициди, що означає повну екологічність, і, на відміну від соєвого протеїну, конопляний чи не порушує гормональний фон.

Саме тому ми включаємо конопляний протеїн в дегустаційні і основні набориBrainFood,а також пропонуємо можливість придбати його окремо.

Як і кому використовувати

Рекомендації до застосування такі ж, як і для будь-якого іншого протеїну. Якщо ви займаєтеся спортом і хочете подбати про своїх м’язах або сформувати ідеальну фігуру, конопляний протеїн – ваш кращий друг.

До дегустації і основним набором BrainFood додається детальна інструкція, в якій точно розраховане необхідну кількість протеїну, що відповідає рівню фізичних навантажень. В інших випадках варто консультуватися з тренером і дієтологом.

Вживати конопляний протеїн можна будь-яким зручним способом: додавати в готові страви, салати, коктейлі, смузі.

Будьте здорові, харчуйтеся правильно, а головне – мислите здорово!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *